נעים להכיר

פתרונות הנדסיים
בשירות הטכנולוגיה

BIM TEAM הינה חברת הנדסה אשר מספקת שירותי חישוב ומידול עבור פרויקטים שונים בתחום הבניה, ובפרט עבור קונסטרוקציות פלדה ומבני בטון מורכבים.

אנו עוסקים במידול המבוסס על תכנת תלת ממד ייעודית בשיטת BIM, מהמתקדמות והמובילות בעולם, עבור ענף הבניה.

המודל שלנו אינו פתרון עיצובי אלא רכיב “חי ונושם” הלוקח חלק פעיל ואינטראקטיבי בפרויקט ומלווה אותו על כל שלביו, החל בתכנון וכלה בביצוע.

בראש החברה עומדים אלירן אביגזר וגיל עזריה, יחד הם משלבים בין ניסיון רב שנים בניהול ותכנון פרויקטים בתחום הפלדה והתמחות ייחודית במידול מבני פלדה, לצד ידע ענף בהנדסת מבנים , בתכנון מבני תעשייה והובלת תחום שימור המבנים.

הכרות מעמיקה עם תחום הנדסת המבנים בארץ, ייעוץ וליווי במאות פרויקטים, טכנולוגיה, חדשנות ויצירתיות, מאפשרים לBIM TEAM להציע ראייה הוליסטית ופתרונות מתקדמים.

כאשר צורך בשטח
מוביל לפיתוח

אנחנו ב BIM TEAM מאמינים בטכנולוגיות מתקדמות מבוססות צורך אותנטי,
כזה אשר עולה מהשטח. בעולם ההנדסה הנע בקצב מהיר, דינמיות, ידע ושיתוף פעולה הם גורמים אקוטיים בהצלחתו של כל פרויקט ואלו ההופכים אותו למדויק, חסכוני ורווחי.

מניסיוננו, תהליך הבנייה המודרנית הוא הליך מורכב ורב ממדי הדורש תיאום בין גורמים רבים: יזמים, אדריכלים וקבלנים. גורמים אלו חייבים לפעול בסינרגיה למען הצלחת הפרויקט ובכדי לבצע את השלבים השונים בו תוך הקפדה על עמידה בזמנים, איכות ותקציב הדוק.

השימוש בתוכנות מתקדמות למידול וחישוב מבנים, ליווי מקצועי ומתן כלים יישומיים, מאפשרים מבט כולל והוליסטי על פרויקט הבניה, שליטה מלאה על זרימת המידע , המסמכים ההנדסיים, משאבי הפרויקט וההון האנושי.

דינמיות - פרודוקטיביות - רווחיות
הם העקרונות המנחים אותנו בעבודתנו

עולם הבנייה נע בקצב מהיר ומייצר אתגרים חדשים מדי יום הדורשים מאתנו פתרונות מבוססי צורך ותואמי מציאות.

כחברת הנדסה מתקדמת, אנו גאים לקחת חלק במהפך טכנולוגי בהתהוות, העושה שימוש במתודת BMI ככלי הכרחי וכמנבא הצלחה בליווי פרויקטים בעולם ובארץ.

כיום חברות בנייה מן הגדולות בעולם עושות שימוש ביצירת המידול עוד בטרם העלייה לשטח, מתוך הבנה והכרה בערכו הרב וביכולתו להמחיש אתגרים מקצועיים, בעיות ביצוע, ייצור וניהול ובכך בוחנות את התכנון התאורטי אל מול הביצוע בפועל.

לא רחוק היום, בו מודל תלת ממדי חכם יהווה חלק בלתי נפרד מכל פרויקט וילווה אותו על כל שלביו השונים, החל משלב התכנון ועד למסירתו לידי המזמין.

ערכו הרב טמון לא רק ביכולת הניבוי שלו, אלא גם בדינמיות שהוא מביא עמו , המאפשרת לו ללוות את הפרויקט במשך כל שנות פעילותו ולספק מענה גמיש ומותאם שינויים.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולגלות עולם חדש של הנדסה מתקדמת.