צוות BIM TEAM מתמחה בשיווק התוכנות המתקדמות בעולם

בתחום ההנדסה האזרחית למידול וחישוב מבנים.

Tekla Structures

מטב את זרימות העבודה שלך עם תוכנת BIM מבנית רבת עוצמה, מהירה ואמינה ושנה את חוקי המשחק עם – Tekla Structures

מודלים תלת מימדיים מדויקים המעמידים אותך בחוד החנית ללא סיבוכים. הגיע הזמן למהנדסי מבנים, מתכננים, דיטיילרים, יצרנים, קבלנים ומנהלי פרויקטים להתעלות מעבר למגבלות המסורתיות בכל שלב של הבנייה. עם Tekla Structures, אתה יכול ליצור, לשלב, לנהל ולשתף מידע ביעילות יוצאת דופן.

אמור שלום לעידן חדש של פרודוקטיביות, רווחיות ודיוק משופרים עם תוכנת BIM שבאמת ניתן לבנות בה.  שים את הכוח של מודלים נגישים עתירי נתונים בקצות אצבעותיך ושפר את יעילות הפרויקט שלך.

 • כל הנתונים המבניים שלכם במודל מדויק- ניתן ליצור דגמי תלת מימד מדויקים ועשירים במידע, הכוללים את כל הנתונים המבניים הדרושים כדי לבנות ולתחזק כל סוג של מבנה.
 • הפכו כל פרויקט לרווחי יותר- דגמים ברמות דיוק גבוהות, ממזערים עלויות בכך שהם מונעים הפתעות בלתי צפויות לאורך מחזור החיים של הפרויקט.
 • ייבוא, יצוא וקישור הנתונים עם מערכות אחרות- ניתן לייבא, לייצא ולקשר את הנתונים לתוכנות הנדסיות אחרות וכלי בניה דיגיטליים.
 • התאמה לכל שפה- התוכנה זמינה ב 17 שפות והיא כוללת סביבת מידע המספקת תמיכה בעת הצורך 24/7

עם Tekla Structures , אתה יכול להיות במושב הנהג ולשלוט בכל פרויקט!

בחר את הרישיון שמתאים לך

השקעה נמוכה מראש היא כל מה שצריך כדי לקדם את הפרויקטים שלך ולספק תוצאות במהירות מדהימה. הבט קדימה ושנה את הרישיון שלך כך שיתאים לצרכים שלך ככל שהחברה שלך מתפתחת וצומחת.

Tekla Model Sharing 

חווה שיתוף פעולה מאובטח ופרודוקטיבי עם Tekla Model Sharing וחבר את משתמשי Tekla Structures מכל מקום עם פלטפורמת שיתוף פעולה חדשנית באמת וכך תשפר משמעותית את היעילות של צוותים שלמים שעובדים יחד על פרויקט אחד.

Tekla Model Sharing היא טכנולוגיית שיתוף הבנייה היחידה המאפשרת לצוותים ליצור בענן ולעבוד גם במצב לא מקוון. 

עבוד על המודל שלך 24/7 מכל מקום בעולם

Tekla Model Sharing עוזרת לך לבנות צוותים גמישים, להעסיק אנשים חדשים ומיומנים ולעבוד עם שותפים אחרים, באשר הם. גיאוגרפיה לא מהווה עוד מחסום להצלחה!

בצע שינויים בדגם שלך במצב לא מקוון

 • עבוד על המודל שלך 24/7 מכל מקום בעולם Tekla Model Sharing עוזרת לך לבנות צוותים גמישים, להעסיק אנשים חדשים ומיומנים ולעבוד עם שותפים אחרים, באשר הם. גיאוגרפיה לא מהווה עוד מחסום להצלחה!
 • בצע שינויים בדגם שלך במצב לא מקוון עם Tekla Model Sharing, תזדקק לאינטרנט רק כדי לשתף את השינויים שלך. צוותים יכולים לעבוד על עותקים מקומיים של דגם ולתת לטכנולוגיית הסנכרון המוגנת בפטנט של Tekla לטפל בשאר. העברות הנתונים מוצפנות, והיסטוריה מגובה לתכנון בטוח, מאובטח ומדויק.
 • הביאו את היתרונות של שיתוף פעולה Tekla Model Sharing משמש משרדי הנדסה קטנים וגדולים והופך את עבודת הצוות למצוינת ומאפשרת לקבלני משנה להציע הצעות מחיר מדויקות בקלות.
 • התחל לשתף פעולה באופן מיידי Tekla Model Sharing הוא שירות תוסף לרישיון Tekla Structures שלך, כך שאין צורך בתוכנה או חומרה נוספים. תוכל לנסות בחינם ולשדרג לפי הצורך.

Tekla PowerFab

שחרר את הכוח של ניהול ייצור פלדה מחובר באמת

Tekla PowerFab היא חבילת תוכנה מקיפה המספקת גישה שיטתית ושיתופית לניהול הייצור שלך. פותחה במיוחד עבור יצרני פלדה- התוכנה מספקת זרימה חלקה, רציפה ובזמן אמת של מידע על פרויקט מתחילתו ועד סופו.

התוכנה מורכבת מ4 מוצרים להעצמת ניהול הייצור המסייעת לכם לצפות בזמן אמת בכל המידע החשוב:

Tekla EPM – לכל צרכי הייצור שלכם החל מרכישת החומרים ועד ניהול הפרויקט, מלאי ובקרת ייצור.

Tekla EPM Go – עבור פעולות הפקת דוחות המפעל ללא נייר בזמן אמת.

Tekla Structures EPM Modeler – לזרימת עבודה מבוססת מודל, תזמון, רצפי בניה ועוד.

Trimble Connect Business Premium – לצפייה והדמיה בזמן אמת שניתן לחלוק עם כל גורמי הפרויקט

Tekla Structural Designer

תוכנת תכנון מתקדמת המאפשרת לתכנן ולנתח כל מבנה בתהליך אחד פשוט ויעיל.

תוכנת התכנון והניתוח Tekla Structural Designer מאפשרת למהנדסים לספק תכנון יעיל ומהיר יותר ללקוחות, ללא תלות בחומרים מהם בנוי הפרויקט.

נסו זאת בעצמכם וצרו שינוי מהפכני בצורת העבודה שהורגלתם אליה עד היום!

 • תכננו ונתחו מבנים בקלות וביעילות- התוכנה עשירה בפיצ’רים ייחודיים לתכנון אופטימלי של בטון ופלדה, ומסייעת למהנדסים למקסם רווחים. החל מהשוואה מהירה של סקיצות תכנון אלטרנטיביות דרך ניהול שינויים זול ומהיר וכלה בהתממשקות מלאה למערכת BIM.
 • תכנון ואופטימיזציה למבני פלדה בעשירית מהזמן! ההיבט המדהים ביותר בתוכנה הוא המהירות העצומה בה היא מסוגלת להתמודד עם משימה כה מורכבת. התוכנה כוללת את כל המידע הדרוש כדי לספק תכנון אוטומטי לחלוטין למבנה שבחרתם. היא מפיקה באופן מיידי תכנון אופטימלי לכל העמודים, הלוחות, הקורות, הקירות, המחברים ועוד, ויוצרת פירוט מדויק של החומרים להם תזדקקו בכל מחזור החיים של הפרויקט. כלומר, אתם כקבלנים או כמהנדסים יכולים להעריך עלויות בשלב מוקדם של תהליך התכנון.
 • ייצור מודל אנליטי – Tekla Structural Designer מייצרת באופן אוטומטי מודל אנליטי מתוחכם במיוחד מהדגם הפיזי, ומאפשרת לכם להתרכז בתכנון. ללא קשר לגודל המודל או למורכבותו, מנוע הניתוח העוצמתי של התוכנה ותכונות ייחודיות נוספות יחסכו לכם זמן על ידי חיזוי מדויק של אפשרויות התכנון הקיימות במבנה.

Tekla Tedds

הפוך את החישובים ההנדסיים שלך לאוטומטיים והגבר את היעילות עם Tekla Tedds

תוכנת ניתוח מבנים רבת עוצמה וקלה לשימוש שמבטלת את הצורך בחישוב ידני ומציעה דרך פשוטה לתכנון מהימן של אלמנטים מרובי חומרים הודות לספריה ענקית של חישובים לשימוש הנדסי.

התוכנה הופכת חישובים הנדסיים לאוטומטיים, וכך משפרת את הפרודוקטיביות והאיכות של תהליך העבודה. בנוסף, היא מאפשרת למשתמשים את הגמישות ליצור חישובים נוספים ומסמכי תכנון אלגנטיים.

 • התוכנה כוללת ספריית חישובים עשירה  המספקת מענה הנדסי באופן עקבי ומהיר. ספריית ההנדסה של Tedds מכילה מאות חישובים הנדסיים מבניים ואיכותיים וכך ניתן להמנע מטעויות אופייניות לגליונות אלקטרוניים וחישובים על נייר.
 • תיעוד מקצועי- התוכנה מאפשרת למהנדסים להוציא דו”חות מקצועיים ללקוחות המבוססים על חישובים מדויקים.
 • תכנון תואם תקן – ניתן להפיק במהירות מסמכי תכנון מהירים ואלגנטיים בהתאם לתקני התכנון המקובלים בישראל.
 • צרו, שמרו ושתפו חישובים מותאמים אישית בקלות – התוכנה מפיקה בקלות חישובים הנדסיים מותאמים אישית, אותם תוכלו לשתף עם אנשי מקצוע נוספים

 Trimble Connect

 שיתוף פעולה ענן שניתן לבנות עם Trimble Connect

חיבור האנשים הנכונים לנתונים הנכונים בזמן הנכון. נתונים משותפים בפלטפורמת Trimble Connect משפרת את התובנה, מאפשרת קבלת החלטות מושכלת ומשפרת את יעילות הפרויקט.

למה Trimble Connect?

כל מי שמעורב בפרויקט יכול לראות את התמונה הגדולה, עד לפרטים הקטנים ביותר. 

חבר אנשים, טכנולוגיה ומידע יחד כדי לספק את מה שאתה צריך, מתי שאתה צריך את זה.

 • ממשק המשתמש של Trimble Connect Tablet שתף את המודל והמסמכים שלך, שרטוטים ומסמכים אחרים בקלות באמצעות Trimble Connect.
 • למקסם את הפרודוקטיביות שלך באמצעות הפלטפורמה מבוססת הענן שלנו, תוכל להתייחס במהירות למידע לתקשורת חלקה עם משתתפי פרויקט אחרים.
 • גישה קלה למידע עם נגישות לנייד, למחשב שולחני ולאינטרנט, כל בעלי העניין יכולים לגשת בקלות למידע שהם צריכים 24/7.
 • צור עקביות בפרויקט השג יכולת חיזוי ושליטה על ידי איחוד מידע לאורך שלבי התכנון, הבנייה וההפעלה של הפרויקט. ואף הקצה משימות לאדם או קבוצה ובקש מידע על מודל בזמן אמת.

קבלו הצעת מחיר

מלאו את פרטיכם בטופס הבא
ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם: